Добро пожаловать, гость! [ Вход

Думаю вам буде цікаво почитати яка ваша думка?

Ad Listings Форумы Краудфандинговые площадки Думаю вам буде цікаво почитати яка ваша думка?

В этой теме 0 ответов, 1 участник, последнее обновление Аватар Аноним 1 неделя, 3 дн. назад.

• Автор
    Аватар
    Аноним

п»ї
    <b>Похилий жим штанги на лаві — техніка виконання та маловідомі секрети</b>

Привіт, друзі! Сьогодні погомонимо про старий жим, якій особисто я люблю навіть більше, ніж традиційний горизонтальний жим лежачи. Я настільки люблю пампінг конкретно верхніх грудних, що навіть якщо не тренуюся в спортзалі — я все одно прокачую їх пересічними віджиманнями.
    РќС–Р¶ СЏ Р· деяких обставин тренуюся РІРґРѕРјР°, або СЏ просто кладу РЅРѕРіРё РЅР° височину приблизно 80-90 РґРёРІ. РЇРє правило це полірований стіл. РџС–Рґ РЅРѕРіРё підкладаю СЏРєСѓ-небудь тканину, щоб РІРѕРЅР° ковзала С– віджимаюся…
    Це обрізана версія статті, Р° РїРѕРІРЅСѓ версію статті «РџРѕС…илий жим штанги РЅР° лаві — техніка виконання та маловідомі секрети» можете почитати тут http://adrenalin-fitness.com.ua/pohilij-zhim-shtangi-na-lavi-tehnika-vikonannya-ta-malovidomi-sekreti/, тут РІРё знайдете РІС–РґРїРѕРІС–РґС– РЅР° СЃРІРѕС— запитання.

Для ответа в этой теме необходимо авторизоваться.

Выбор языка

Поделитесь с друзьями

Наши партнёры и спонсоры

• follow
  • follow
  • follow
  • follow